Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için Çerez Politika'mızı inceleyebilirsiniz.

X
ANASAYFA Etkinlikler İlber Ortaylı ile Online Kişisel Gelişim Zirvesi
 • Oturumlar
 • Kayıt ve Detaylar
 • İçerikler
 • Konuşmacılar
 • Sertifikalar
Değişen dünyaya uyum sağlayabilmek için Türkiye’nin ilham veren isimleri ile 21. yüzyıl yaşam tavsiyeleri, psikoloji, teknoloji, başarısızlık kaygısı, değişen iş hayatı, aile ilişkilerimiz ve geleceğe dair trendleri sorgulayıp cevapları birlikte arayacağımız İlber Ortaylı ile Online Kişisel Gelişim Zirvesi 9 Mayıs’ta sizlerle buluşuyor.
İlber Ortaylı ile Online Kişisel Gelişim Zirvesi Canlı Oturumları ile 9 Mayıs 2020'de biletler veraetkinlik.com’da
#gelişimiçin #evdekal #veraetkinlik #online #canlı

 
Bilgi yoğunluğuna ve kirliliğine maruz kaldığımız bir dünyada tarım toplumundan bugüne değin hiç olmadığı kadar hızlı yaşıyor, sürekli tüketiyor, yoruluyor ve karamsarlaşıyoruz.
 
İşleyebileceğimizin çok üzerinde olan bu bilgi yağmurunda her bireyin gündemi ne kadar farklı olsa da gerçeği, gelişimi ve sadeliği yakalamaya olan ihtiyacımızın git gide arttığı bir dijital çağ ile karşı karşıyayız.
 
Peki ne yapacağız?
 
Değişen dünyaya uyum sağlayabilmek için Türkiye’nin ilham veren isimleri ile 21. yüzyıl yaşam tavsiyeleri, psikoloji, teknoloji, başarısızlık kaygısı, değişen iş hayatı, aile ilişkilerimiz ve geleceğe dair trendleri sorgulayıp cevapları birlikte arayacağımız Online Kişisel Gelişim Zirvesi 9 Mayıs’ta sizlerle buluşuyor.
 
Programda Neler Var?

Canlı Oturumlar

6 Oturum 6 Sertifika

Sürpriz Konuklar
Soru-Cevap İmkanı

 
Oturumlar/Konuşmacılar
Prof. Dr. İlber Ortaylı(Tarih Profesörü)

"Tarihten Notlarla/Derslerle 21. Yüzyılda Yaşam Becerileri"
 
Şermin Yaşar (Yazar)

“Hayal Gücü ve Yaratıcılık”

Çocukluktan Yetişkinliğe Hayal Gücümüzü Nasıl Kaybediyoruz?
 
Özlem Gürses (Gazeteci)

“Bazen Olmaz, Başarısızlık Hikayeleri”

Girişimcilik, Yanlış Kararlar, Hata Korkusu, Yetersizlik Duygusu
 
Ulaş Mallı (Big Data ve Teknoloji Yöneticisi)

"Dijital Adaptasyon ve Geleceğin Meslekleri"

Büyük Veri ve Yapay Zeka Çağında Teknoloji Trendleri ve Geleceğin Meslekleri Neler olacak?
 
Dr. Ozanser Uğurlu (Psikolog/Yazar)

"Psikolojik Çeviklik"

Zihinsel Esneklik için Psikolojik Yöntemler
 
Serhan Yılmaz (Hikaye Anlatıcısı/Eğitmen)

“Sosyal Mühendislik"

Kendini Bil&İlişkilerini Tasarla

Tarih:9 Mayıs 2020 Cumartesi


Program Başlangıcı: 10:00

Yayınlar:10.30-18.30
 
Kayıt Sistemi

Biletinizi Satın Al butonuna tıklayarak alabilir etkinliğe direkt katılabilirsiniz ya da ;
-Ön Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
-Yapılan başvurulara sıralamaya göre geri dönülmektedir.

-Yoğun talep nedeniyle yaptığınız başvurudan itibaren bir kaç gün içinde geri dönüş yapılabilir.
-Ön başvuru yapmak etkinliğe katılabilmenizi garanti etmez.
-Ön başvurudan sonra size gösterilen ödeme yöntemleri ile ödemenizi yaptığınız takdirde kaydınız kesinleşir ve kontenjan dahilinde olursunuz.
-Kaydınız kesinleştikten sonra ki süreçte etkinliğe katılımınız ve sorunsuz bir online zirve deneyimi yaşamanız için etkinlik hakkında ki detaylar ve bilgilendirmeler periyodik olarak tarafınıza gönderilecektir.

 

**İndirimli Satış Bilet Fiyatları : 23 Nisan tarihine kadar satın alınan biletlerde geçerli olacaktır. Bu Tarihten Sonra Biletler İndirimsiz Fiyatlardan Satışa Sunulacaktır.
Katılım Bedeli:
(23 Nisan tarihine kadar geçerli İndirimli Biletler)
 150TL yerine 100TL
 
*6 Oturum ve sertifikalar dahil tüm etkinlik bedelidir. KDV dahildir.

*Kredi kartı ile taksit imkanı
*Kontenjan Sınırlıdır
*Etkinliğe Herkes Katılabilir...

 

Onilne Oturum Detayları
*Oturumlar online - canlı olarak düzenlenecektir.
*Oturumlara katılımınızı sağlayacak katalog etkinlik öncesi size gönderilecektir.
*Yayınları bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
*Her oturum için farklı bir yayın linki oluşturulacak ve bu linkler size 6 Mayıs 2020 tarihinde mail/sms yolu ile gönderilecektir.

 
Prof. Dr. İlber Ortaylı(Tarih Profesörü)

"Tarihten Notlarla/Derslerle 21. Yüzyılda Yaşam Becerileri"
 “Herkes kendi talihinin mimarıdır”
İlber Ortaylı bu etkinlik için hazırlanmış özel konsept ile yediden yetmişe saygı gören görüşleri ve tavsiyelerini 9 Mayıs 2020 Cumartesi Online Kişisel Gelişim Zirvesi’nde paylaşıyor. 
 
 
Şermin Yaşar (Yazar)

“Hayal Gücü ve Yaratıcılık”
Çocukluktan Yetişkinliğe Hayal Gücümüzü Nasıl Kaybediyoruz?
 • Yaratıcılığımızı neler köreltiyor?
 • Yetişkinler hayal kurmayı unuttu mu?
 • Aile ilişkilerimizin hayallerimize etkileri,
 • Hayatı kolaylaştırmak için “Oyun”
 • Çocukken daha mı mutluyduk?
 
Özlem Gürses (Gazeteci)

“Bazen Olmaz, Başarısızlık Hikayeleri”
Girişimcilik, Yanlış Kararlar, Hata Korkusu, Yetersizlik Duygusu
 
Herkesin “çok” olmakla, güçlü olmakla, muktedir olmakla, hep kazanmakla övündüğü bir dünya oldu burası… Tuhaf bir biçimde herkesin gün geçtikçe yalnızlaştığı, mutsuzlaştığı bir dünya… İşte böyle bir dünyada biz size “başarısızlıktan” söz etmek istedik. İçimizdeki yetersizlik duygusundan, hata yapma korkusundan, çok isteyip de becerememekten, yanlış kararlarımızın ödettiği bedellerden ve kendimizle yüzleşmenin nasıl zor olduğundan… Başarısızlık aslında büyük bir özgürlük, vazgeçmek büyük bir cesaret, bunları anlatmak istedik. Hikâyelerine aracı olduğumuz çok değerli isimler, bazen kahkahalarla, bazen gözyaşlarıyla en kişisel anılarını paylaştılar. Çoğu “İlk kez anlatıyorum bunu” diyerek başladı söze; öylesine saklı köşelerden çıktı geldi hatıralar, duygular. Cem Yılmaz, Muhtar Kent, Ali Sabancı, Zeynep Bodur Okyay, Cem Boyner, Arda Turan, Hüsnü Özyeğin, Hanzade Doğan Boyner, Abdülkadir Konukoğlu ve Mustafa Denizli’nin içtenlikle anlattıkları hikâyelerinde kendi izinizi süreceksiniz. Sonrası size kalmış… İster hayallerinize rağmen “başarı”nın ışıklı neonlarının arkasına saklanın, ister kendiniz olma cesaretini göstererek denemeye devam edin…
Özlem Gürses, “Bazen Olmaz” adlı kitabından uyarlanan konuşması ile 9 Mayıs 2020’de Online Kişisel Gelişim Zirvesi’nde (Bahsedilen isimlerin Video Röportajları Yayınlanacaktır.)
 
 
Ulaş Mallı (Big Data ve Teknoloji Yöneticisi)

"Dijital Adaptasyon ve Geleceğin Meslekleri"
Büyük Veri ve Yapay Zeka Çağında Teknoloji Trendleri ve Geleceğin Meslekleri Neler olacak?
 • Büyük veri ve yapay zeka ile bizleri neler bekliyor, 
 • Önümüzdeki 10 yılın teknoloji trendleri neler olacak, 
 • Gelecekte hangi mesleklere ihtiyaç var,
 • Gelecek hızla geliyor, peki nasıl adapte olacağız,
 • Dijitalleşme ile insanın dönüşümü, dijital kimlikler
 • Hazır olmak için gerekli argümanlara sahip miyiz?
 
Dr. Ozanser Uğurlu (Psikolog/Yazar)

"Psikolojik Çeviklik"
Zihinsel Esneklik için Psikolojik Yöntemler
Etrafınıza bir bakın, herkes stresli; aile, kariyer, sağlık, finans ve diğer pek çok kişisel konuda herkes müthiş bir baskı altında, ekonomik sorunlar, siyasi ve toplumsal krizler, hızlı kültürel değişim ve her an her dakika yıkıcı bir şekilde değişen teknolojik gelişmelere ayak uydurmak yaşamı gittikçe zorlaştırıyor. Tüm bu olan biten ayağımızın altındaki zemini kayganlaştırıyor ve ayakta kalmak için kaçışı psikolojik katılaşmalar yaşamakta buluyoruz. Oysa ki hayatın içerisinde ilerlemek için çevik ve atik olmamız gerekir. Psk. Dr. Ozanser Uğurlu, psikolojik katılaşmaların hayatımızı nasıl aynılaştırdığını ve farklı şeyler yapmadan farklı sonuçlar beklediğimiz psikolojik patinajlardan kurtulmak için psikolojik çevikliği nasıl kullanabileceğimizi anlatıyor. İnsan beyninin uyaranlara tepki vermeden önce kullanabileceği boşluğu düşüncelerindeki esneklik sayesinde nasıl verimli şekilde kullanacağını net ve etkili yöntemler üzerinden anlatıyor. Motivasyon eksikliği, sürekli bir kasvet hali, anlam ve yön kaybı, bolca hayal kırıklığı, bıkmışlık, karamsarlık, kendini bir türlü mutlu hissedememe gibi sorunlar ile boğuşmak yerine; hayatına yepyeni kapılar açmak için psikolojik katılaşma ve psikolojik çevikliği öğrenmek sana yardım edebilir. Denemek istemez misin?
 
Serhan Yılmaz (Hikaye Anlatıcısı/Eğitmen)

“Sosyal Mühendislik"
Kendini Bil&İlişkilerini Tasarla
Sosyal Mühendislik geleneksel anlamının da ötesinde; toplum içerisinde sosyalleşmeye çalışan bireyin bir mühendis yaklaşımıyla kişisel farkındalık düzeyini arttırmayı amaçlar. Sosyal Hayat ve İş Hayatında farkındalığın bireylere katacağı sosyalleşme ve iletişim becerilerini, kendini bilerek yaşanan sosyal hayatın karşı tarafı analiz ederek güçlendiğini ve duyguların keliimeler ile bu ilişkilerimiz içersinde nerelere dokunabildiğini, Serhan Yılmaz çok yeni bir kavram olan Sosyal Mühendislik başlığı altında sizlerle paylaşacak.

Prof. Dr. İlber Ortaylı(Tarih Profesörü)

İlber Ortaylı, 21 Mayıs 1947 tarihinde Bregenz, Avusturya’da dünyaya gelmiştir. Kırım Tatarı bir ailenin çocuğu olarak doğan Ortaylı, iki yaşındayken ailesiyle birlikte Türkiye’ye göç etti.Ortaylı, 1965’te Ankara Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. 1970’te Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni ve Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih- Coğrafya Fakültesi’nin tarih bölümünü bitirdi. Halil İnalcık, Mümtaz Soysal, Seha Meray gibi kişilerin öğrencisi oldu. Viyana üniversitesi Slavistik ve Orientalistik Bölümü’nde eğitim gören İlber Ortaylı, yüksek lisans çalışmasını Chicago Üniversitesi’nde Halil İnalcık ile yaptı. Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde 1974 yılında doktor oldu. 1979 senesinde de “Osmanlı İmparatorluğunda Alman Nüfuzu” çalışmasıyla doçent oldu.

1982 tarihinde devletin akademik politikalarına tepki olarak istifa etti. Bu dönemde Viyana, Berlin, Paris, Princeton, Moskova, Roma, Münih, Strazburg, Yanya, Sofya, Kiel, Cambridge, Oxford ve Tunus üniversitelerinde misafir öğretim üyeliği yaptı. 1989’da Türkiye’ye dönerek profesör oldu. Yerli, ve yabancı dergilerde Osmanlı ve Rus tarihi ile ilgili makaleler yayınladı. 2002 senesinde Galatasaray Üniversitesi’ne, iki yıl sonra da Bilkent Üniversitesi’ne konuk öğretim üyesi seçildi.

2005 senesinde Topkapı Sarayı Müzesi başkanı oldu. 2012’de yaş haddinden emekli olan Ortaylı, görevi Ayasofya Müzesi başkanı Haluk Dursun’a devretti. Birçok kitabı bulunan İlber Ortaylı, şu an Galatasaray Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi’nde Türk Hukuk Tarihi dersi vermektedir.

İlber Ortaylı, 2017 senesinde düzenlenen 29 Ekim Resepsiyonunda, Tarih alanında Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Ödülü aldı.

 

Şermin Yaşar (Yazar)

Oyuncu Anne lakabıyla tanınan Şermin Yaşar 1982 yılında Almanya’nın başkenti Berlin’de doğmuştur. Bir müddet sonra Türkiye’ye gelen yazar eğitimini burada almıştır. Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okuyan yazar yine bu alanda yüksek lisansını yapmıştır. Bir reklam ajansında reklam yazarlığı yapmıştır. 

Üç çocuk annesi olan yazarın çocuklarının adı Tuna, Mete ve Name’dir. 2017 yılında eşinden boşanan yazarın eşinden aldığı Çarkacı soyadıyla yazmayı bırakmış, kızlık soyadı olan Yaşar’ı kullanmaya başlamıştır.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’da Oyuncu Anne adıyla bir hesap açan Şermin Yaşar burada paylaştıkları sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.  Piyasada çocuklar için oyun önerisi az olduğu için çocukların hayal dünyasının gelişmesini sağlayan, onlarla diyalog kurulabilen, el becerilerinin gelişmesini sağlayan, kişisel gelişimine katkıda bulunacak aktiviteler yapmıştır.  Geliştirdiği bu oyunları bir kitapta toplamak istemiştir. Bunun için ilk kitabı olan Başlarım Şimdi Anneliğe eserini kaleme almıştır. Bu kitap kısa sürede çok satanlar listesine girmeyi başarmıştır. Bu başarısından sonra çocukların kişisel gelişimi amacıyla çocuk kitapları yazmayı sürdürmüştür.

Şu anda çocuk hikayeciliği alanında oldukça ünlü olan yazar bu alanda meslek hayatını sürdürmeyi düşünmektedir.

• Başlarım Şimdi Anneliğe

• Oyun Takvimi 2016 : Her Güne Bir Oyun

• Oyuncu Anne Çocuğuyla Nitelikli Zaman Geçirmek İsteyen Annelere Rehber Kitap

• Çok Hayal Kuran Çocuk

• Ev Yapımı Sihirli Değnek

• Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler

• Dedemin Bakkalı

• Dedemin Bakkalı Çırak

• Tarihi Hoşça Kal Lokantası

Şermin Yaşar’ın yetişkinler için yazdığı kitapları da vardır. Ancak o daha çok çocukların gelişimi üzerine kitap yazmayı sevmektedir.

 

Dr. Ozanser Uğurlu (Psikolog/Yazar)

Üç kelime seçseydim beni anlatan; samimi, kışkırtıcı, gerçekçi olurdu kelimelerim...

1975 yılında dünyaya geldim. Adımı koyarken babam işaretlemiş daha baştan beni, adımın anlamı hakkında uyandırdığı merak insanlarla ilişki kurmanın inceliklerini çok küçük yaşta öğretmeye başladı bana. Kısacası insanları bana doğru çeken enerji benimle birlikte hep büyüdü ve gelişti. Ve bu enerjiyi kullanarak sınırları sürekli zorladım, Maliye Meslek Lisesi’ne gidip, İktisat okumaya başlayıp, sonunda ODTÜ Psikoloji bölümünden mezun oldum. Üstüne Sosyal Psikoloji alanında yüksek lisans ve doktora yaptım.

Ben performans psikolojisi alanında uygulamalı çalışmalar yapan bir psikoloğum. Bu alanda Türkiye’de pek çok ilke imza attım. Teknik Direktör Ersun Yanal ile birlikte yeşil sahalara boynumdaki akreditasyon kartında ‘Psikolog’ yazarak çıkarken ülkemin futbol tarihine bir katkım olduğundan habersizdim. Profesyonel pek çok sporcu ile çalıştım, sonrasında spor psikolojisi alanındaki deneyimlerimi iş dünyasına aktarmaya başladım.

University of California Davis’de geçirdiğim bir yılın ardından Pozitif Psikoloji literatürüne katkı sağlamak adına Mutluluk Enstitüsü’nü kurdum. Türkiye’ye döndüğümde üniversitelerde Psikoloji bölümü kurdum ve yönettim. Sosyal Psikoloji literatürene katkı sağlamak adına bilimsel makaleler yayınladım, kitaplar yazdım, gazete ve dergilerde psikolojinin daha anlaşılır hale gelmesi için köşeler hazırladım, yıllardır Radyo Odtü’de program yapıyorum ve her bulduğum fırsatta ürettiklerim ile insanlara ulaşmaya çalışıyorum.

Uzun yıllardır anlattıklarım ile sahnelerdeyim. Çok sayıda kamu kurumu, özel şirket, sivil toplum örgütü ve üniversite için sahneye çıktım ve binlerce insana İş’te, Aşk’ta ve Hayat’ta nasıl mutlu olacaklarını, enerjilerini nasıl yöneteceklerini ve performanslarını nasıl üst düzeye taşıyacaklarını anlattım. İşimi aşkla seviyorum, sahnede olmaya bayılıyorum, hayat sadece benim için değil herkes için harika olsun istiyorum ve hayata meydan okumak isteyen; tutku, anlam ve doyumla yoğurulmuş bir hayat için bireylere yol göstermeye devam ediyorum...

 

Ulaş Mallı (Big Data ve Teknoloji Yöneticisi)

1988 yılında Ankara’da doğdu. Endüstri Mühendisliğinden mezun olduktan sonra kariyerine Danışmanlık, Strateji ve İş Geliştime alanlarında devam etti. Türkiye’nin yanı sıra, Güney Afrika, Kanada ve Ortadoğu ülkelerinde çalışma fırsatı yakaladıktan sonra Londra’da global bir Telekom şirketinin Büyük Veri ve Yapay Zeka alanındaki Global Stratejisinden sorumlu yönetici olarak göreve geldi. Ulaş Mallı, bir çok platformda teknoloji, motivasyon ve trendler üzerine keynote konuşmalar yapmaya devam etmektedir.

 

Özlem Gürses (Gazeteci)

Ankara’da doğdu. Türkiye ikincisi olarak kazandığı TED Ankara Koleji’nde ilköğretim ve lise eğitimini tamamladı. Ardından ODTÜ Mimarlık Bölümü’nü bitirdi. Mimarlık Tarihi programında yüksek lisans yaparken geçirdiği bir trafik kazası onu İstanbul’a ve medya dünyasına taşıdı.

ATV Haber Merkezi’nde muhabir olarak başladığı medya kariyerine Star TV’de ‘Gece Hattı’ ve ‘Kırmızı Koltuk’la devam etti. NTV için ‘Mimarlık ve Yaşam’, CNNTURK için ‘Yeşil Ekran’ belgesellerini hazırladı.

Ufuk Güldemir’in kurduğu Habertürk TV’de 20. Saat, 13 Ajansı, Bildiğin Gibi Değil, Burası Haftasonu, Habertürk Gündem programlarının editörü ve sunucusuydu.

Kanal 1 Ana Haber’in hem haber müdür yardımcısı hem de ekran yüzüydü. İzlenme oranı olarak 90-100 aralığında devraldığı Ana Haber Bülteni’ni ilk 20 arasına yükseltti.

Aynı kanalda ‘Özlem Gürses’le Bakış’ ve ‘Şahane Çocuklar’ programlarının yapımcısı ve editörüydü.

Skyturk’te ‘Özlem Gürses’le Çizgi Dışı’ programında pek çok saygın ve ünlü ismi konuk olarak ağırladı.

TV8’de ve Habertürk’te Vivet Kanetti Uluç ve Ayşe Böhürler ile birlikte sunduğu ‘3YÜZ’ün özgün format yaratıcısı ve editörüydü.

FOXTV’de gündüz kuşağı programlarından ‘Affetsen’in ekran yüzüydü.

Türkiye’nin 2000’li yıllarda yaşadığı büyük değişim medyada  “yeni fırsatlar, özgür alanlar” aramasına yol açtı.

Özgür gazeteciliğe inanan bir ekiple kurucusu olduğu ArtıBirTV bu arayışlardan biriydi. Uğur Dündar ile birlikle Ana Haber’i hazırladı ve sundu.

Bugüne dek ulusal ve uluslararası çok sayıda organizasyonda “Moderatör ve Sunucu” olarak görev aldı.

Mayıs 2017 tarihinde ise ilk kitabı olan “Bazen Olmaz…” Kronik Kitap’tan çıktı.

Şimdilerde köşeyazıları ve röportajları ile SÖZCÜ Gazetesi’nde.

Özlem Gürses evlidir ve Uzay isimli bir çocuk annesidir.

 

Serhan Yılmaz
İlköğrenimini TED Ankara Koleji'nde, ortaöğrenimini ise Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Yılmaz, iş hayatına da bu yıllarda amatör anlamda muhtelif alanlarda satış ve pazarlama tarafında adım atarak başladı. Daha sonra Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'ni burslu olarak kazanan Yılmaz, ayrıca İşletme Bölümü'nde de yandal yapmıştır. Sonrasında sırasıyla Olimpiyat Isı'da Satış Yöneticiliği, Turkcell Superonline'da Bölge Yöneticiliği, Turkcell'de Kurumsal Satış Bölge Müdürlüğü, British American Tobacco'da Ticari Pazarlama ve Satış Bölge Müdürlüğü ve IBM Türkiye’de Enerji Sektörü Yöneticiliği görevlerini yürüten Yılmaz; 2016 Eylül ayından bu yana da SAP Türkiye’de Enerji Sektörü Kıdemli Satış Lideri olarak çalışmaktadır. Ayrıca eğitim hayatına da Hacettepe Üniversitesi'nde tamamladığı Kamu Hukuku Yüksek Lisans Programı ve International MBA Institute – İsviçre’de tamamladığı MBA / Management Derecesi ile devam etmiştir.
 
Kendisi bunlara ek olarak, uzunca bir süredir eğitmen kimliğiyle seksenden fazla üniversitede, çalıştığı kurumlarda ve Türkiye'nin önde gelen eğitim danışmanlığı firmalarında; satış, pazarlama, yeni dünya trendleri, iletişim teknikleri, kurum içi iletişim, kişisel gelişim, kişisel farkındalık ve marka imajı, önyargılardan kurtulma teknikleri, zaman yönetimi, verimli çalışma teknikleri, ilişki yönetimi, yönetici koçluğu gibi farklı alanlarda, geniş kitlelere eğitim ve konferanslar vermektedir. Bu eğitim programlarıyla yüz binden fazla katılımcıya ulaşan Yılmaz, ayrıca Türkiye’deki tüm mühendislik fakültelerine akreditasyon vermekle görevlendirilmiş olan MÜDEK’te, 4 yıldır değerlendirici olarak görev almaktadır.
 
İlgili eğitimlerin Milli Eğitim Bakanlığı, BAT, IBM, SAP, Turkcell, Esri, Logicom, Vestel, belediyeler ve üniversiteler gibi önemli kurumlar başta olmak üzere, birçok kurumsal yapıda uygulanarak on binlerce katılımcıya ulaştığı ve sonrasında alınan geri bildirimlerle yaşayan iletişim hikayeleri yarattığı gözlemlenmiştir.
 
2016 yılından bu yana Türkiye Satış ve İş Geliştirme Derneği (SİGD) Başkan Yardımcılığı ve 2017 yılından bu yana da Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Yönetim Kurulu Başdanışmanlığı görevlerini de yürüten Yılmaz; bunlara ek olarak farklı alanlarda da birçok STK’da aktif rol almaktadır.

▼SERTİFİKA DETAYLARI; ▼
* Konuşmacı imzalıdır
* İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanır
* İsme özel Vera Etkinlik Akademi sertifikasıdır
* Kişiye özel seri numaralıdır
* Vera Etkinlik Firması veritabanında iş başvurularınızda referans olmak üzere arşivlenir*Sertifikalar etkinlik sonrasında mail adresinize dijital olarak gönderilmektedir.
*Basıma uygun olarak PDF formatında gönderilen sertifikalar yazdırılabilmektedir.

150 TL / Etkinlik Gerçekleşti.

Başlangıç Tarihi : 9.5.2020

Kapı Açılış / Kayıt : 10:30

Program Saatleri : 10:00-18:30

Şehir : Online

Kategori : Sektörel Programlar

© Copyright - Tüm Hakları Saklıdır - Vera Etkinlik Ajansı

Bulutomo