Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için Çerez Politika'mızı inceleyebilirsiniz.

X
ANASAYFA Hakkımızda

Hakkımızda

Vera Etkinlik Ajansı 

Vera Etkinlik, tüm Türkiye’ de çeşitli alanlarda genel katılıma açık veya kuruma özel etkinlikler tasarlar, hazırlar, organize eder…

Analiz

Verileri analiz edip doğru okumalar yapabilmek için ajans ailemizde yer alan çeşitli akademisyen, sanatçı, öğrenci ve iş insanları ile istişarelerde bulunup süper vizyon oluşturuyoruz. Çoğulcu, güncel ve geniş perspektif sahibi fikirler için odaklanıyoruz.

 

Konsept

Anlam bütünlüğünü sağlamak görevimiz. Analizler sonucu ortaya koyulan ön görüleri bütünsel yaklaşımlarla ve doğru içerik kombinasyonuyla bir araya getirip konsept oluşturuyoruz. Bu süreçte doğru bilgi, bilimsel yöntem, inovatif bakış açısı, sürükleyicilik, çoğulculuk ve verimlilik gibi olmazsa olmaz ilkelerimizi koruyoruz.

 

Kadro

Konuşmacı olarak belli bir konseptte optimum kadrolara ulaşmak için alanında herkes tarafından saygı gören, yetkin ve aynı zamanda kitle iletişimi iyi renkli kişilerle birlikte yola çıkıyoruz. Her konsept etkinlik için kendi içinde doğru matematiğe sahip birbirini tamamlayan konuşmacı kadrosu kuruyoruz.

 

Deneyim

Gençliğin yaratıcılığı ile yıllardır düzenlediğimiz etkinliklerde elde ettiğimiz deneyimi bir araya getirip etkin çözümler sunuyoruz. Türkiye’nin alanında en tecrübeli isimlerini referans alırken gençliğin fikrine de her zaman başvuruyoruz.

© Copyright - Tüm Hakları Saklıdır - Vera Etkinlik Ajansı

Bulutomo