Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için Çerez Politika'mızı inceleyebilirsiniz.

X
Destek Hattı 09:00-18:00 +90 533 165 48 83
Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

A.ETKİNLİKLER


-Etkinliklerimizin sınırlı kontenjan sistemiyle organize edilmesinden dolayı kaydını kesinleştiren katılımcıların iptal veya iade şansı bulunmamaktadır.
-Ancak, Vera Etkinlik Ajansı olarak müşterilerimize daha iyi bir müşteri deneyimi sunabilmek adına, herhangi bir sebepten dolayı etkinliğe katılım sağlayamayacak müşterilerimizin etkinlik başlangıç saatinden en geç 72 saat önce tarafımıza bildirmeleri koşulu ile biletlerini açık bilete çevirerek aynı maddi değere sahip ve en geç 1 yıl içerisinde gerçekleşecek farklı bir etkinliğimizde kullanma hakkını müşterilerimize tanıyoruz.(Olağanüstü durumlarda, (Doğal afet, salgın, güvenlik tedbirleri ve kanun koyucuların orunlu kıldığı haller vb.) yaşanacak erteleme ve tarih değişikliklerinde ertelenen etkinliklere ait biletler yeni tarih için geçerli olacaktır. Bu hallerde biletler için iade işlemi uygulanmamaktadır.


B.SERTİFİKA

 

-Online etkinliklerde dijital sertifikalarınız ücretsizdir.
-Dijital sertifikalarınız etkinlik bitiş tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde biletinizi alırken belirtmiş olduğunuz mail adresinize e-posta yolu ile iletilecektir.
-Dijital sertifikalarınız adınıza özel düzenlenmiş olup png. formatında tarafınıza iletilecektir.
-Basılı olarak almak istediğiniz sertifikalarınız biletinizi alırken belirttiğiniz ve doğruluğunu kabul ettiğiniz AD-SOYAD bilgilerinize göre hazırlanır ve yine belirttiğiniz adrese kargolanır.
-Kargonuz en geç 15 iş günü içerisinde ilgili kargo firmasına teslim edilecektir. Kargo firmasından kaynaklı gecikmelerden Vera Etkinlik Ajansı sorumlu değildir. (Pandemi koşulları nedeni ile kargonuzun gönderimi esnasında gecikmeler yaşanabilir. Bu tarz özel durumlar karşısında ki anlayışınız için teşekkür ederiz.)
-Girmiş olduğunuz bilgilerde hata olması durumunda ikinci gönderimlerde yeniden basım ücreti (eğer yeniden basım gerektiren bir hata var ise) talep edilecek ve kargo müşteri ödemeli olarak gönderilecektir.
-Kargonuzun; Adreste bulunamama ya da sonrasında şubeden teslim alınmaması vb. gibi durumlardan ötürü geri dönmesi halinde, kargonuz 1 defaya mahsus olarak müşteri ödemeli şeklinde tekrar gönderilecektir.

 

© Copyright - Tüm Hakları Saklıdır - Vera Etkinlik Ajansı

İzmir Web Tasarım