Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için Çerez Politika'mızı inceleyebilirsiniz.

X
Destek Hattı 09:00-18:00 +90 533 165 48 83
Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Vera Etkinlik Ajansı, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim soyad,telefon, meslek, tc kimlik no, fatura adresi,  yaş,, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. Vera Etkinlik Ajansı veritabanında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Vera Etkinlik Ajansı tarafından kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası herhangi başka bir kaynak veya yöntem kullanılmadan sadece Vera Etkinlik Ajansı sitesi üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir.

 

Vera Etkinlik Ajansı, veraetkinlik.com üzerinden iletilen başvuru  formları, anketler vb. yollar ile  topladığı bilgileri, söz konusu kişilerin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Vera Etkinlik Ajansı, e-posta adresleri, anketler ve başvuru  formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Vera Etkinlik Ajansı  müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Vera Etkinlik Ajansı iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. İşbu Gizlilik Bildirimini kabul etmekle kişisel bilgilerinizin Vera Etkinlik Ajansı iş ortakları ile paylaşılabileceğine onay vermiş olacaksınız.

 

Sitemizde bulunan kullanıcıların kişisel bilgileri, şirketimizin iletişim kampanyaları (e-posta,sms, bülten vs.) dâhilinde kullanıcıya bilgi vermek amacıyla kullanılabilir. Kullanıcılarımız bahsedilen tanıtımlardan haberdar olmak istemezlerse istedikleri zaman merhaba@veraetkinlik..com adresine e-mail göndererek bu aktiviteyi durdurabilirler. Yeni kampanyalar hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımız www.veraetkinlilk..com sitesi üzerinden haber bültenimize kayıt olabilirler veya daha önceki kayıtlarını silebilirler.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Etkinlikler ile  ilgili gönderilen e-postalara ilave olarak, sitemiz hizmetlerinden faydalanarak satın aldığınız hizmetten nasıl faydalanacağınızı anlatan ve bu hizmetlerden faydalanmanızı sağlayacak bilgiler içeren mailleri ve/veya smsleri de tarafınıza göndereceğiz. Hizmetlerden faydalanmanızı sağlayacak bu e-postalar ve/veya smsler başka herhangi bir içeriğe sahip olmayacak ve sadece ilgili hizmetlerle ilgili kodlar ve bilgiler içerecektir. Bu sebeple, bizimle paylaştığınız e-posta adresinin ve/veya telefon numarasının doğruluğunu da bu beyanımızı kabul etmekle teyit etmiş sayılırsınız.

 

Kullanıcılarımızın satın alma işlemi sırasında bize vermiş olduğu bilgiler, kişilerin izni olmadıkça 3.şahıs ya da kuruluşlarla paylaşılmaz. Bu bilgiler ödeme işlemleri ve fatura kesimi için istenmektedir.

 

Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgileri bankalarımız ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir. Bu bilgiler sistemimizde saklanmayarak silinmektedir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Vera Etkinlik Ajansı veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Vera Etkinlik Ajansı ara yüzü üzerinden banka  ile bilgisayarınız arasında sanal pos sağlayıcısı aracılığı ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

© Copyright - Tüm Hakları Saklıdır - Vera Etkinlik Ajansı

İzmir Web Tasarım